جستجو

بازاریابی محصولات معدنی

بازاریابی و فروش محصولات شرکت ها ، کارخانجات و حتی معادن به وسیله برون‌سپاری در حال کسب محبوبیت است . اعداد و ارقام دقیقی برای نشان دادن میزان این مشارکت وجود ندارد ، گزارش رشد و چشم انداز سازمان فروش مستقیم (DSA) در سال 2016 میلادی نشان می‌دهد که بیش از 70 درصد شرکت‌های فروش مستقیم در آمریکا ، تولید ، مونتاژ و خدمات مربوطه را به شرکت های تخصصی در زمینه بازاریابی و فروش واگذار می‌کنند.

تولیدکنندگان و تامین کنندگان محصولات در توصیف تجارب خود از برون‌سپاری عنوان کرده‌اند شراکت با متخصصان در تولید و بازاریابی برای موفقیت آنان حیاتی بوده است . روابط استراتژیک با ارائه دهندگان خدمات و محصولات باعث می‌شود فروشندگان محصولات ، بر روی صلاحیت‌های اصلی خود متمرکز شوند و فروش شان را به مراکز تخصصی در این حوزه بسپارند . این امر به آنان اجازه رشد به مراتب سریع‌تر و کم هزینه‌تر را نسبت به زمانی که سرمایه و وقت صرف توسعه و مدیریت کسب و کارشان شود ، می‌دهد .

در حالی که مشغول تولید محصولتان هستید، این نکته را فراموش نکنید که با هدف افزایش بازدهی و فروش به برون‌سپاری روی آوردید . اگر با شرکت های بازاریابی همکاری کنید آنان همانند شما دلسوز کسب و کارتان هستند ، پس با خیال راحت می‌توانید به مسئولیت های دیگرتان بپردازید.برون‌سپاری محصولات نه تنها منجر به کاهش دغدغه‌های فکری شما می‌شود ، بلکه موجب صرفه جویی مشتریان و کاهش پروسه تولید تا تحویل کالا می‌شود.

گروه معدنی رتاپورت با تیم تخصصی بازاریابی در زمینه محصولات معدنی می تواند بازاریابی ، فروش و جذب خریداران و مشتریان جدید برای معدن داران و کارخانجاتی که محصولات معدنی تولید می کنند را انجام دهد و در این خصوص با تمامی معادن و کارخانجات خردایش و فرآوری آماده عقد قرارداد جهت بازاریابی و فروش محصولاتشان می باشد . جهت مطالعه شرایط همکاری، خدمات رتاپورت و دریافت فرم درخواست اینجا کلیک کنید