جستجو

درباره رتاپورت

رتاپورت ، یکی از وب سرویس های گروه معدنی رتاپورت است که درگاه ارتباط بین فعالین اقتصادی در حوزه معدن و صنایع معدنی اعم از خریداران ، فروشندگان ، پیمانکاران ، سرمایه گذاران و هر کسب و کاری که مرتبط با این حوزه می باشد ، است . به واسطه این سرویس تمامی فعالین اقتصادی اعم از کوچک ، متوسط و بزرگ می توانند در بستر اینترنت محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند و به صورت مستقیم و آسان با خریداران ارتباط بگیرند و محصولات و خدمات شان را به فروش رسانند .

هدف اولیه ساخت این وب سرویس ، رفع مشکلات سنتی در این بازار بوده تا خریداران و فروشندگان بتوانند معاملات شان را در فضایی کاملا امن و بدون هیچ دغدغه ای انجام دهند . همچنین می توانند تجهیزات و ماشین آلات نو و کارکرده خود را در رتاپورت اجاره دهند یا به فروش رسانند .

مشکلی که بازار مواد معدنی در بستر اینترنت دارد ، وجود واسطه های فراوان در حوزه خرید و فروش مواد معدنی و واگذاری معادن است که رتاپورت با راه حل های جدید توانسته واسطه های موجود را حذف و ارتباط مستقیمی برای خریداران با فروشندگان ایجاد نماید .

از جمله نیازهای کسب و کارهای مبتنی بر صنایع معدنی ، نیروی متخصص می باشد که با ثبت درخواست در رتاپورت جهت جستجوی نیروی متخصص می توانند بهترین افراد را با شرایط مد نظرشان بیابند .