جستجو

قوانین ثبت محصول

قوانین ثبت محصولات در رتاپورت

اگر برای مطالعه این مطلب وارد وب سایت رتاپورت شده‌اید ، احتمالا مالک یک کسب‌ وکار در حوزه معدن و مواد معدنی هستید. فرقی ندارد یک معدن یا کارخانه‌ی بزرگ داشته باشید یا حتی یک کارگاه خانگی ؛ همه به فکر گسترش کسب‌ وکارشان هستند و تنها با داشتن مجوز فروش از سازمان های مرتبط می توانید محصولات خود را در رتاپورت معرفی کنید و به فروش برسانید .

برای رسیدن به مقصودتان که همان فروش است ، حتما بسیار دغدغه دارید :

-         چطور محصولم را تبلیغ کنم تا جامعه هدفم آن را مشاهده کند ؟

-         کالاها را چطور برای عموم عرضه کنم ؟

-         آیا از پس هزینه‌های فروش بر می آیم ؟

نگران و دغدغه فروش محصولتان را نداشته باشید ، ما کنارتان هستیم !

رتاپورت به‌عنوان پربازدیدترین وب سایت معرفی نیازهای معادن و فروش محصولات معدنی ، بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید برای گسترش کسب‌وکارتان انتخاب کنید. این وب سایت ، بستری را برای همه تامین کنندگان از جمله معدن داران ، کارخانجات خرایش ، قرآوری و شرکت های واردکننده محصولات معدنی فراهم کرده تا بتوانند محصولاتشان را خریدارانی که وب سایت رتاپورت را مشاهده می کنند ، معرفی نمایند .

 

برای ثبت و معرفی محصول می بایست چند کار ساده در وب سایت رتاپورت انجام دهید :

مرحله 1 : ارائه مستندات لازم از کسب و کار

-         شما می‌توانید به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی با رتاپورت همکاری کنید .

-         فروشنده‌ی حقیقی : شخصی است که دارای جواز کسب یا گواهی فعالیت صنعتی یا صاحب کالاست و می‌تواند با ارائه کارت ملی با رتاپورت همکاری کند ، قراردادی با عنوان همکاری در فروش با رتاپورت عقد نمایند و محصولات خود را در وب سایت رتاپورت معرفی و به فروش برساند .

-         فروشنده‌ی حقوقی: شرکت‌ها و کارخانجاتی که دارای کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده‌ی معتبر هستند . این شرکت‎ها می‌توانند به‌عنوان فروشنده‌ی حقوقی با رتاپورت همکاری کنند ، قراردادی با عنوان همکاری در فروش با رتاپورت عقد نمایند و محصولات خود را در وب سایت رتاپورت معرفی و به فروش برساند .

مرحله 2 : ثبت محصولات در وب سایت رتاپورت

-         برای ثبت نام در وب سایت رتاپورت می بایست مشخصات و عکس محصولتان را با کیفیت محصول برای پشتیبان رتاپورت ارسال کنید و پس از تایید رتاپورت ، محصولتان را در وب سایت با توجه به قیمت اعلام شده توسط شما ثبت خواهد شد . از این مرحله به بعد ، تیم ما قدم به قدم همراه شماست و تمام مراحل تا عقد قرارداد با خریداران محصولات را فراهم می کنیم .