خرید و فروش مواد معدنی ، فروش مواد معدنی ، مواد معدنی ایران ، معادن ایران
جستجو
فارسی

پیام مدیریت

امروزه تجارت الکترونیک یکی از مهمترین و اصلی ترین پشتوانه های اقتصادی کشورها محسوب می شود و از آنجایی که رشد اقتصادی کشور های دنیا در چند سال اخیر به واسطه تجارت الکترونیکبه ویژه تجارت B2B با پیشرفت چشم گیری مواجه شده است. بسیاری از صنایع در سراسر جهان دستور کار دیجیتال را پذیرفته اند و به دلیل آن سودآوری داشته اند. اکنون نوبت صنعت معدن است. دیجیتالی شدن می تواند بیش از 425 میلیارد دلار ارزش برای صنعت معدن ، مشتریان آن ، جامعه معدنی و محیط زیست از هم اکنون تا سال 2025 ایجاد کند.بنابراین ما بر آن شدیم تا سایتی با این مضمون تهیه و در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم .

ما مسؤلیت اصلی خود را در رتاپورت ، تعهد دوجانبه برای خریدار و فروشنده می دانیم و از این رو به این اصل معتقدیم که مهمترین وجه مشتری مداری ، ارزش آفرینی است و ارزش آفرینی را رویکردی می دانیم که تنها محدود به فایده اصلی و سود مادی نیست و ابعاد دیگری نیز دارد که باید در قبال همه ذینفعان به ویژه معدن داران خود به کار ببندیم .

در اين مسير قصد داريم با تلاش نيروهاي جوان و متخصص و تشخيص صحيح نيازهاي حوزه معدن ، فراتر از نگاه مادي و به همت كارشناسان و متخصصان بخشهاي مختلف سایت رتاپورت ، خدمتي شايسته را به فعالین معدنی ارائه داده و قله هاي توسعه و پيشرفت را يك به يك فتح كنيم.

با این شرایط، ضمن ارج نهادن به تلاش فعالین اقتصادی کشور، رتاپورت خود را همراهی شایسته ، برای مشارکت در توسعه رشد چشمگیر فرصت های کسب و کار می داند و ایمان دارد با پشتیبانی مالی و مدیریتی رتاپورت و خلاقیت متخصصین کارآزموده  مبتنی بر رویکردهای آینده نگر، این فعالیت ها الگویی قابل افتخار باشد و مسیر را برای سایر فعالان محترم و عزیز در تمامی  حوزه ها تسهیل کند.

امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی همراهان و ذینفعان رتاپورت ، جایگاهی در خور شأن فعالین معدنی و نام ایران فراهم گردد.

 

                                                                                                                         با تشکر

                                                                                                                         مدیرعامل گروه معدنی رتاپورت